Volleybalvereniging
IMG_6085
IMG_0723
IMG_5394
img_5450
2016-2017-mc1
20162017-recreanten-dinsdag
2016-2017-d1
2016-2017-mc3
Voorzitter

Van de Voorzitter (22)

Het nieuwe seizoen is weer begonnen. Afgelopen week waren de eerste trainingen en ik heb met eigen ogen gezien dat in de Vaart de vaart er al weer aardig in zat. Veel leden zag ik al weer ingespannen trainen.

Jammer dat heren 1 en 2 geen trainer hebben. Nu moeten ze op eigen kracht het trainingsprogramma afwerken. Jammer omdat ik vind dat elk team een goede trainer verdient. Jammer omdat het ons niet gelukt is trainers voor deze teams te vinden. Het is en blijft een heel moeilijk iets om dat ieder jaar weer voor elkaar te krijgen.

In onze bestuursvergaderingen de afgelopen zomermaanden is daar veel aandacht aan besteed. Er is heel wat keren gebeld naar kandidaattrainers, maar allemaal waren ze al voorzien of hadden andere redenen om niet te komen. We blijven zoeken, ook nu nog en hopen ze toch nog te vinden.

We tellen inmiddels 14 commissies die de vereniging draaiende houden. Ik zet mijn petje af voor deze 14 commissies. Ieder lid in deze commissie is ons dierbaar. Zonder de inzet van deze 14 commissies zou onze vereniging niet kunnen functioneren. Ik zal daar in de komende algemene ledenvergadering van 4 september op terugkomen.

Vermeldenswaard vind ik dat er op 5 september van 11:00 – 15:00 uur een sportmarkt is opgesteld in het winkelcentrum van Weidevenne waar onze vereniging vertegenwoordigd zal zijn om het volleyballen in Purmerend te promoten.

Het bestuur heeft op haar laatste bestuursvergadering alle stukken doorgenomen voor de komende algemene ledenvergadering die op vrijdag 4 september zal worden gehouden om 20:00 uur in de Karekiet. Ik hoop van harte op een grote opkomst. Hier kunt u uw mening kwijt over allerhande zaken die misschien niet naar je tevredenheid lopen, maar we vinden het ook leuk als je een complimentje uitdeelt als je vindt dat alles goed geregeld is.

Ik zie je graag op de 4e september in de Karekiet.

Met sportieve groet,

Bert Bouman

Over de schrijver

René

René

Speelt sinds 2003/2004 volleybal bij ViP. Tussentijds wat uitstapjes gemaakt naar Croonenburg en Compaen, maar weer teruggekeerd bij ViP. Maakte deel uit van het team dat 2 jaar uitkwam in de 3e divisie in seizoen 2013/2014 en 2014/2015, een unicum voor ViP.
Heeft een aantal jaar in het bestuur van ViP gezeten en onderhoudt de website en de communicatiestromen binnen en buiten de vereniging.

Powered by keepvid themefull earn money