Volleybalvereniging
IMG_6085
IMG_0723
IMG_5394
img_5450
2016-2017-mc1
20162017-recreanten-dinsdag
2016-2017-d1
2016-2017-mc3
Voorzitter

Van de Voorzitter (21) 

Op dinsdag 18 mei jl. heeft het bestuur weer vergaderd.

Tijdens zo’n bestuursvergadering passeren heel veel onderwerpen de revue.

Eerst verwelkomde we als bestuur ons nieuwe bestuurslid Scipio Maas, die de plaats van René Tigges gaat innemen met ingang van volgend seizoen.

Zijn aandachtsgebieden worden de Communicatiecommissie en PR, de Activiteitencommissie en de Vrijwilligerscommissie.

Bij de terugblik op de laatstgehouden algemene ledenvergadering werd uitgebreid gesproken over het vrijwilligersbeleid. Wij hopen als bestuur de komende algemene ledenvergadering met een uitgewerkt voorstel te komen.

Op 8 juni 2015 is er weer een Regioraadsvergadering, waar een vertegenwoordiging van ons bestuur naar toe gaat. Helaas is op dit moment de agenda voor die vergadering nog niet bekend, waardoor we nog steeds niet weten welke belangrijke onderwerpen – waarover gestemd moet worden – daar aan de orde zullen komen.

Ook is er op 8 juni een vergadering van de Sportraad uit Purmerend. En ook van deze bijeenkomst isde agenda nog niet vastgesteld, dus nog niet bekend.

Ondertussen hebben alle sportverenigingen van Spurd de mededeling ontvangen dat de Sportaccommodatienota die zij voor de Gemeente heeft opgesteld pas behandeld zal worden tijdens de behandeling van de kadernota 2017(!!), ja u leest het goed, dat betekent dus in mei 2016.

In de sportaccommodatienota wordt gesproken over het voornemen van het vervangen van de sporthal de Karekiet in 2018. Het is zeer de vraag of dat nog een haalbare zaak wordt als de sportaccommodatienota zelf pas behandeld wordt in mei 2016. Uitstel brengt heel veel kosten met zich mee, maar op tijd vervangen eveneens. Het wordt dus zeer de vraag hoe dit uit zal pakken.

Zodra beide agenda’s (Regioraad en Sprotraad) bekend zijn en van betekenis zijn voor onze leden zal ik u daarover informeren.

Andere belangrijke data die ik u nu al wil melden zijn 4 september 2015, algemene ledenvergadering in de Karekiet, 11 september 2015 marktstad instuif-volleybaltoernooi in de Karekiet, maandag 17 augustus 2015 start van de volleybaltrainingen.

En 26 mei a.s. is de laatste instuifavond in de Karekiet voor vrij volleyballen voor iedereen.

Het duurt nog even, maar ik wens jullie al vast een fijne zomervakantie en hoop jullie weer fris en sportief terug te zien vanaf 17 augustus in de sporthallen.

Met sportieve groet,

Bert Bouman

Over de schrijver

René

René

Speelt sinds 2003/2004 volleybal bij ViP. Tussentijds wat uitstapjes gemaakt naar Croonenburg en Compaen, maar weer teruggekeerd bij ViP. Maakte deel uit van het team dat 2 jaar uitkwam in de 3e divisie in seizoen 2013/2014 en 2014/2015, een unicum voor ViP.
Heeft een aantal jaar in het bestuur van ViP gezeten en onderhoudt de website en de communicatiestromen binnen en buiten de vereniging.

Powered by keepvid themefull earn money