Ik ben Jasper en ik ben vanaf seizoen 2011/2012 jullie Penningmeester. Dat betekent dat ik mij bezighoud met het innen van de contributies en het betalen van alle rekeningen. Jaarlijks maken de verschillende commissies hun begrotingen, en ik zorg er voor dat deze begrotingen uiteindelijk een grote uitgebalanceerde begroting voor de Vereniging wordt. Uitgangspunt daarbij is dat we het liefst geen tekorten realiseren, maar het is ook niet nodig dat we elk jaar forse winsten maken... Kortom, het gaat nogmaals om een uitgebalanceerde begroting!
Aan het eind van het seizoen worden de jaarcijfers opgemaakt en gecontroleerd door de Kascontrolecommissie. Uiteindelijk verleend de Algemene Vergadering decharge aan de Penningmeester en het gevoerde financiele beleid.
In het dagelijks leven ben ik accountant bij KPMG in Amstelveen. Maar bovenal ben ik vader van 2 dochters, Meng-Bai en Bodine, en man van Marielle. En last but not least ben ik de spelverdeler van Heren 2, en speel ik zo vaak als mogelijk met veel plezier m'n wedstrijdjes volleybal!
Mijn idee van het Penningmeesterschap is duidelijkheid en openheid, dus als je vragen hebt over het financiele reilen en zeilen van de Vereniging neem dan gerust contact met me op!
Met vriendelijke groet,
Jasper Bouman













